Platon (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: search
kk: Іздеү

en: n/a
kk: жоқ

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: System
kk: Системасы

en: Uninstall
kk: Жою

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.
