Platon (8.x-1.0-rc1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Request new password
or: ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ
