Platon (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: search
bs: pretraga

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: System
bs: Sistem

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
