Platon (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: search
jv: goléki

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Logout
jv: Metu

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Installed
jv: Dipasang

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
