Platon (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Version
ku: وەشان

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: search
ku: گەڕان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: n/a
ku: نییە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: N/A
ku: نییە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: About
ku: دەربارە

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
