Platon (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Home
is: Heim

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáva

en: Search
is: Leita

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: search
is: leita

en: Updated
is: Dagført

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Logo
is: Búmerki

en: System
is: Kervi

en: Uninstall
is: Tak út aftur

en: Request new password
is: Bið um nýtt loyniorð

en: Create new account
is: Stovna nýggja kontu

en: Menu settings
is: Valmyndarsetingar

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: About
is: Um

en: notifications
is: fráboðanir

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: No modules are available to uninstall.
is: Eingi mótul eru tøk at taka av heimasíðuni.
