Platon (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Menu
ur: مینیو

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Logo
ur: لوگو

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: System
ur: نظام

en: Negate
ur: نفی

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
