Platon (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Group
ar: المجموعة

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: search
ar: ابحث

en: Updated
ar: التحديث

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Logo
ar: الشعار

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: N/A
ar: غير موجود

en: System
ar: النظام

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Logout
ar: خروج

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Negate
ar: نفي

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Installed
ar: مثبت

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: New
ar: جديد

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: About
ar: حول

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: No modules are available to uninstall.
ar: لا توجد وحدات يمكن إزالتها.

en: Sort descending
ar: التصنيف التنازلي

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
