Platon (8.x-1.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Logout
br: Digevreañ

en: About
br: Diwar-benn
