Platon (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (65 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Group
et: Grupp

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Login
et: Sisselogimine

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: search
et: otsing

en: Updated
et: Uuendatud

en: n/a
et: puudub

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: N/A
et: Puudub

en: Id
et: ID

en: System
et: Süsteem

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Logout
et: Logi välja

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Negate
et: Eita

en: Create new account
et: Registreeru

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: New
et: Uus

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Last page
et: Viimane leht

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: Installation tasks
et: Paigaldaja tegevused

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
et[0]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgneval põhjusel:
et[1]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgnevatel põhjustel:

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo
