Platon (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: search
mr: शोधा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Request new password
mr: नवीन संकेताक्षरासाठी विनंती करा.

en: Negate
mr: रद्द

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
