Platon (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: search
gu: શોધ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: About
gu: વિશે
