Platon (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Group
km: ក្រុម

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: search
km: ស្វែងរក

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: n/a
km: គ្មាន

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: N/A
km: គ្មាន

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Uninstall
km: លុប

en: Logout
km: ចេញ

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
