Platon (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Logo
ka: ლოგო

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: System
ka: სისტემა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: New
ka: ახალი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი
