Platon (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: search
mn: хайх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Logo
mn: Лого

en: System
mn: Систем

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
