Platon (8.x-1.6) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Uninstall
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: No modules are available to uninstall.
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་ལུ་  ཚད་གཞི་ཚུ་ཐོབ་ཚུགས་མེད།
