Platon (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (38 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Group
vi: Nhóm

en: Description
vi: Mô tả

en: Version
vi: Phiên bản

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: search
vi: tìm kiếm

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: n/a
vi: không có

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: System
vi: Hệ thống

en: Uninstall
vi: Gỡ bỏ

en: Logout
vi: Thoát

en: Request new password
vi: Yêu cầu mật khẩu mới

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: Slide
vi: Trượt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: New
vi: Mới

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: About
vi: Giới thiệu

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Group types
vi: Kiểu nhóm

en: No modules are available to uninstall.
vi: Không có module nào hợp lệ để gỡ bỏ.

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Certificate
vi: Chứng nhận

en: Previous page
vi: Trang trước
