Platon (8.x-1.7) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Description
se: Čilgehus

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Logout
se: Logge eret

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: About
se: Birra
