Platon (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: n/a
az: yox

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: N/A
az: Yox

en: System
az: Sistem

en: Uninstall
az: Silin

en: Close
az: Bağlı

en: Messages
az: Mesajlar

en: Negate
az: İnkar et

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Admin menu
az: Admin menyusu

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
