Platon (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (51 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Group
oc: Grop

en: Description
oc: Descripcion

en: Login
oc: Identificant

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Menu
oc: Menú

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: n/a
oc: n/d

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Logo
oc: Lògo

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: System
oc: Sistèma

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Close
oc: Tampar

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Logout
oc: Sortir

en: Messages
oc: Messatges

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Negate
oc: Invèrse

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Installed
oc: Installat

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: New
oc: Novèl

en: Enter username
oc: Entratz lo nom d'utilizaire

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: My account
oc: Mon compte

en: User profile
oc: Perfil utilizaire

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: About
oc: A prepaus

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Header background
oc: Rèireplan de l'entèsta

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
