Platon (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Group
sk: Skupina

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: n/a
sk: nie je

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Database
sk: Databáza

en: System
sk: Systém

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Messages
sk: Správy

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Negate
sk: Negácia

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Installed
sk: Inštalované

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Enter username
sk: Vložiť prihlasovacie meno

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Participants
sk: Účastníci

en: My account
sk: Môj účet

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Group types
sk: Typy skupiny

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Version: @module-version
sk: Verzia: @module-version

en: Required by: @module-list
sk: Vyžadované od: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sk: Strojový názov: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sk[0]: Nasledujúci dôvod zabraňuje odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[1]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[2]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
