Platon (8.x-1.10) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: n/a
ast: n/d

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: N/A
ast: N/D

en: System
ast: Sistema

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Close
ast: Zarrar

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva

en: Installed
ast: Instaláu

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
