Plausible (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir
