Plausible (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Domain
pl: Domena

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Script
pl: Skrypt

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).
