Plausible (2.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: General
is: Almennt

en: Events
is: Viðburðir
