Plausible (2.0.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Disabled
ja: 無効

en: Settings
ja: 設定

en: Statistics
ja: 統計

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Roles
ja: 役割

en: Domain
ja: ドメイン

en: General
ja: 全般

en: Events
ja: イベント

en: Add tracking to specific pages
ja: トラッキングを加える特定ページ

en: Add tracking for specific roles
ja: トラッキングを加える特定の役割

en: Tracking scope
ja: トラッキングスコープ

en: Every page except the listed pages
ja: 以下を除く全てのページ

en: The listed pages only
ja: 以下のページのみ
