Plausible (2.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್
