Plausible (2.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Domain
sk: Doména

en: General
sk: Všeobecné

en: Events
sk: Udalosti

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie
