Plausible (2.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Disabled
vi: Tắt

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Roles
vi: Vai trò

en: Domain
vi: Miền

en: General
vi: Tổng quát

en: Events
vi: Sự kiện

en: Script
vi: Văn lệnh
