Plausible (2.1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Disabled
ar: معطل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Domain
ar: النطاق

en: General
ar: عام

en: Events
ar: الفعاليات

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
