Plausible (2.1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Domain
ast: Dominiu

en: General
ast: Xeneral
