Plausible (2.1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Disabled
be: Выключана

en: Settings
be: Налады

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Domain
be: Дамен

en: General
be: Агульны

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Script
be: Скрыпт
