Plausible (2.1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Settings
bs: Postavke

en: Statistics
bs: Statistika

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Events
bs: Događaji
