Plausible (2.1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: General
el: Γενικά

en: Events
el: Γεγονότα

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Add tracking for specific roles
el: Προσθήκη παρακολούθησης για ορισμένους ρόλους

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Tracking scope
el: Εμβέλεια παρακολούθησης

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο

en: Add to the selected roles only
el: Προσθήκη μόνο στους επιλεγμένους ρόλους

en: Add to every role except the selected ones
el: Προσθήκη σε κάθε ρόλο εκτός από τους επιλεγμένους

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
el: Αν κανένας από τους ρόλους δεν επιλεγεί, όλοι οι χρήστες θα παρακολουθούνται. Αν ένας χρήστης ανήκει σε κάποιον από τους επιλεγμένους ρόλους, ο χρήστης τότε θα παρακολουθείται (ή όχι, ανάλογα με τη ρύθμιση παραπάνω).
