Plausible (2.1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Statistics
fa: آمار

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Domain
fa: دامنه

en: General
fa: عمومی

en: Events
fa: رویدادها

en: Dashboard
fa: میزکار
