Plausible (2.1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Roles
fil: Mga papel

en: Dashboard
fil: Dashbord
