Plausible (2.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: General
gu: સામાન્ય
