Plausible (2.1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Statistics
id: Statistik

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Roles
id: Peran

en: General
id: Umum

en: Events
id: Acara

en: Add tracking to specific pages
id: Tambahkan pelacak ke halaman tertentu

en: Dashboard
id: Dasbor

en: Every page except the listed pages
id: Semua halaman kecuali halaman yang terdaftar

en: The listed pages only
id: Halaman yang terdaftar saja
