Plausible (2.1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: General
kk: Басты
