Plausible (2.1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Statistics
mn: Статистик

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Domain
mn: Домэйн

en: Dashboard
mn: Самбар
