Plausible (2.1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: General
mr: साधारण
