Plausible (2.1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Roles
nn: Roller

en: Dashboard
nn: Styringspanel
