Plausible (2.1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet
