Plausible (2.1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
