Plausible (2.1.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Settings
hu: Beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Domain
hu: Domén

en: General
hu: Általános

en: Events
hu: Események

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Add tracking for specific roles
hu: Követőkód megjelenítése bizonyos szerepkörök számára

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Tracking scope
hu: Követés hatóköre

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.

en: Add to every role except the selected ones
hu: Kivéve a kijelölt szerepköröknek.

en: Path "@page" not prefixed with slash.
hu: „@page” útvonal elején nincs per jel.

en: Exclude admin pages
hu: Adminisztrációs oldalak kizárása
