Plausible (2.1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: General
bn: সাধারণ

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
