Plausible (2.1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
