Plausible (2.1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: General
hi: सामान्य
