Plausible (2.1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Domain
ka: დომენი

en: General
ka: ზოგადი
