Plausible (2.1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Tracking scope
ne: ट्र्याकिङ स्कोप
